Zdjęcie: materiały organizatorów
Reklama

Łączy ich triathlon a co ich dzieli? – na to pytanie ma odpowiedzieć spektakl komediowy „Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza”, który zobaczycie w październiku Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. 

W „Triathlon Story” wyreżyserowanym przez Piotra Nowaka według scenariusza Doroty Truskolaskiej Alibert występuje wymiennie czołówka polskich aktorów: Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Waldemar Błaszczyk, Piotr Nowak, Andrzej Deskur i Michał Żurawski.

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko!

– Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne – zapowiadają twórcy „Triathlon Story”. 

Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

“Triathlon story” – jak obiecują twórcy spektaklu – rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu.

– Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę – czytamy w zapowiedzi “Triathlon story”.

Spektakl na deskach Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie zostanie pokazany 10 października br. dwa razy: o godzinach 17:00 i 20:00. Bilety w cenie 100, 120 i 130 zł na stronie visualprodaction.pl – TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: