Uniwersytet_Rzeszowski
Reklama

W Kolegium Nauk Przyrodniczych łączymy teorię z praktyką. Wykorzystujemy nowoczesną aparaturę. Stawiamy na wysoki poziom kształcenia.

Rynek pracy poszukuje specjalistów i inżynierów posiadających wiedzę o nowoczesnych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach. Z nami możesz stać się jednym z nich.  

W Kolegium Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Rzeszowskiego możesz studiować na jednych z najbardziej przyszłościowych kierunków studiów

Zapisz-sie-od-27-maja

27 maja 2024 ruszyła rekrutacja na studia w Kolegium Nauk Przyrodniczych UR na kierunki: agroleśnictwo, architektura krajobrazu, biologia, biotechnologia, bezpieczeństwo i certyfikacja żywności, informatyka, informatyka i ekonometria, inżynieria materiałowa, logistyka w sektorze rolno-spożywczym, matematyka, mechatronika, menedżer rozwoju produktu, nanotechnologia, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii i gospodarka odpadami, optometria, rolnictwo, systemy diagnostyczne w medycynie, technologia żywności i żywienie człowieka.

Masz szansę na stypendium dla najlepszych!

Najzdolniejszym studentom oferujemy indywidualny tok studiów, wyjazdy na staże zagraniczne do prestiżowych ośrodków naukowych oraz współpracę w realizacji badań z naukowcami o światowej renomie w międzynarodowych firmach. Nasi studenci rokrocznie zostają stypendystami Ministra Edukacji i Nauki.

Uniwersytet-Rzeszowski

Rozwiniesz swoje pasje!

W Kolegium Nauk Przyrodniczych funkcjonuje 17 studenckich kół naukowych, w tym: SKN Biotechnologii ,,BIO-TECH’’, SKN Fizyków, SKN Inżynierii Materiałowej „Nanotechnik”, SKN Mechatroniki „Mechatron’’, SKN Przyrodników, SKN Technologów Żywności „Ferment”, SKN Browarników, które stworzyło pierwszy studencki browar w Polsce – UwaRzone! oraz SKN Szczurek. Członkowie kół naukowych czynnie uczestniczą w pracach badawczych, konferencjach naukowych, konkursach, obozach badawczo – naukowych.

Uniwersytet-Rzeszowski

Zdobędziesz doświadczenie!

Kolegium Nauk Przyrodniczych UR współpracuje z wieloma firmami, instytucjami i uczelniami z kraju i zagranicy. W trakcie trwania studiów umożliwiamy Wam odbywanie praktyk i staży studenckich w renomowanych i prężnie rozwijających się firmach, m.in. Nestle Polska, OPTeam, BorgWarner, MTU Aero Engines Polska, Pratt & Whitney Rzeszów.

Uniwersytet-Rzeszowski

Z nami możesz studiować za granicą!

Wyjedziesz na studia w ramach międzynarodowej wymiany akademickiej Erasmus+ do wybranej uczelni na świecie. Dzięki stypendiom z program CEEPUS będziesz mógł uczestniczyć w międzynarodowej szkole letniej, stażach i praktykach zawodowych.

Uniwersytet-Rzeszowski

Więcej o naszym Kolegium możesz przeczytać TUTAJ.

Rekrutacja trwa! Dołącz do Nas https://www.ur.edu.pl/pl/kandydat/rekrutacja

Reklama