Policjanci, strażacy, funkcjonariusze Straży Miejskiej, ratownicy STORAT wraz z 3 psami poszukiwali od wczoraj 79-letniej mieszkanki Jarosławia. Kobieta wyszła z domu w środę rano. Dzisiaj rano kobieta odnalazła się u dalszej rodziny na terenie powiatu przeworskiego.

[Not a valid template]

 

Wczoraj około godz. 17 mieszkanka Jarosławia zawiadomiła o zaginięciu swojej 79-letniej matki. Z zawiadomienia wynikało, że zaginiona wyszła z domu 5 listopada około godziny 8 rano zabierając ze sobą torebkę i pieniądze. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Od chwili zaginięcia rodzina poszukiwała ją na własną rękę. Gdy te poszukiwania nie przyniosły rezultatów rodzina zawiadomiła policję.

Dyżurny jarosławskiej komendy zarządził poszukiwania w trybie alarmowym. Od wczoraj od godziny 18 policyjne patrole, przewodnik psa służbowego i strażacy przeszukiwali ulice Skarbowskiego, Grodziszczańską, Pogodną, Bandurskiego oraz przyległe tereny nieużytków. W poszukiwaniach brało udział 8 ratowników ze Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych STORAT z 3 psami. Użyto 2 kamery termowizyjne.

W poszukiwania zaangażowanych było 24 policjantów i 17 strażaków z Państwowej Straży Pożarnej i OSP z Pawłosiowa i Wólki Pełkińskiej.

W poszukiwaniach jarosławskich policjantów wspierali policjanci z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji z mobilnym centrum wsparcia poszukiwań i policjanci z zespołu poszukiwań celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Dzisiaj rano kobieta została odnaleziona u dalszej rodziny na terenie powiatu przeworskiego.

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama