Reklama

W połowie listopada rozpoczną się zajęcia w ramach IV edycji Warsztatów Biznesowych prowadzonych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Na warsztaty dla osób planujących założenie własnej firmy można zapisywać się przez internet.

– IV edycja zajęć „Warsztaty Biznesowe – załóż własną firmę” to nowy udoskonalony program i jeszcze ciekawsze zajęcia oraz nowa odsłona strony internetowej – zachęca Wojciech Pitura, kierownik Warsztatów Biznesowych, organizowanych przez WSIiZ.

– Tym razem warsztaty zostały wzbogacone o m.in. kreowanie strategii biznesowej oraz warsztat oparty na metodologii Lego Serious Play wykorzystującej klocki lego do szkolenia przyszłych przedsiębiorców.

Głównym celem warsztatów jest praktyczne przygotowanie uczestników do założenia i prowadzenia własnej firmy. Chodzi o zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Zajęcia dają też możliwość poznania osób myślących poważnie o własnym biznesie i nawiązywania współpracy na wielu płaszczyznach.

Dużą część zajęć prowadzą eksperci- praktycy biznesu, którzy osiągnęli duży sukces. Przekazują przyszłym i początkujących przedsiębiorcom cenne wskazówki, porady i przestrogi.

– Opinie na temat zajęć, prowadzących oraz spotkań z ludźmi biznesu uzyskane od uczestników poprzednich edycji warsztatów są bardzo pozytywne – podkreśla Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ. – Sukcesem Warsztatów Biznesowych jest też duże zainteresowanie zajęciami osób spoza uczelni, nie tylko z Polski.

Poprzednia III edycja warsztatów zakończyła się rozstrzygnięciem konkursu na najlepszy biznesplan. Główną nagrodę, bon o wartości 3300 zł, otrzymał Dominik Ciurko, student informatyki z pomysłem na usługowe wykorzystanie statków powietrznych tzw. dronów.

Zapisy i szczegółowe informacje na stronie www.wb.wsiz.rzeszow.pl i w siedzibie WSIiZ, w pokoju 108.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: