Reklama

Zarzut rozboju usłyszało trzech nastolatków, którzy w Jaśle pobili swojego rówieśnika i zabrali mu markową bluzę.

Do zdarzenia doszło w styczniu br. Z zebranych przez policjantów informacji wynikało, że idącego jedną z ulic Jasła 17-latka zaczepił młody mężczyzna. Zażądał, aby oddał mu swoją bluzę. Gdy 17-latek się sprzeciwił, sprawca zaczął go bić pięściami i kopać po głowie.

Po chwili do napastnika przyłączyli jego dwaj koledzy. Cała trójka biła chłopaka do czasu, aż zgodził się sprawcom oddać bluzę. Po całym zdarzeniu pobity nastolatek powiadomił policję i trafił szpitala.

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego rozpoczęli poszukiwania napastników. Ustalili, że 17-latek został pobity i okradziony przez dwóch 16-latków i 17-latka z Jasła. Wszyscy trzej zostali zatrzymani. Postawiono im zarzut rozboju.

Na wniosek policjantów, Prokuratura Rejonowa w Jaśle zastosowała wobec najstarszego sprawcy policyjny dozór. O losie 16-latków zadecyduje sąd rodzinny.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Kuba, dobrze zrobiłeś ! Tej trójce należało się zainteresowanie policji już od dawna.. W końcu się tego doczekali, szkoda jedynie że twoim kosztem.. trzymaj się !

  2. Piszecie bzdury, że głowa mała . Dobrze zrobił i każdy z was postąpiłby tak samo, wielcy kozacy w internecie JP i JP . Co to ma być, że sobie bluzy oryginalnej nie możesz mieć bo ktoś cię pobije ? Patalogia

Comments are closed.