Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Piątek (28 września) to ostatni dzień przyjmowania zgłoszenia do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów dla kobiet „Trzy po trzy”, które w październiku br. odbędą się w Rzeszowie.

„Trzy po trzy – warsztaty dla kobiet” to kolejny cykl wydarzeń Rzeszowskiego Domu Kultury dla wszystkich aktywnym kobietom. Starannie opracowany przez organizatorów program dostarczy przydatnych umiejętności oraz niezbędnej wiedzy z zakresu trzech praktycznych dziedzin.

Bezpłatne warsztaty z samoobrony, udzielania pierwszej pomocy i wizażu odbędą się w październiku w filii Drabinianka RDK przy ul. Strażackiej 9. Zajęcia z samoobrony będą 1 października, pierwszej pomocy – 8 października, wizażu – 15 października. Wszystkie warsztaty rozpoczną się o godz. 17:00 i potrwają do 20:00. 

Liczba miejsc jest ograniczona. – O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnik może wziąć udział w całym cyklu lub wybranych przez siebie warsztatach. Osoby biorące udział w warsztatach z pierwszej pomocy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej – poinformował Daniel Czarnota z RDK. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 września br. w RDK filia Biała (ul. Kardynała Karola Wojtyły 164). Informacje o szczegółach warsztatów uzyskacie w godzinach 13:00-19:00 pod numerem telefonu: 17 230 23 24. Regulamin, karta zgłoszenia oraz klauzula na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: