Hotel Rzeszów, Hotel Blue Diamond i Hotel Prezydencki – to trzy rzeszowskie hotele nominowane w plebiscycie Hotel Roku 2015. Głosować mogą internauci.

Plebiscyt organizowany jest przez HRS wspólnie z Wirtualną Polską oraz magazynem Forbes. Aby znaleźć się w gronie nominowanych i wziąć udział w plebiscycie, rzeszowskie hotele musiały być obecne na platformie rezerwacyjnej HRS.pl. oraz zdobyć przychylne oceny gości, przyznawane na HRS.pl po każdorazowej wizycie w hotelu.

Te obiekty, które miały najwyższe noty, otrzymały nominacje i możliwość udziału w plebiscycie.

Każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, ma dodatkowo szansę wygrać pobyt w jednym ze zwycięskich hoteli. Do zwycięskiego tytułu nominowanych zostało ponad 100 hoteli w dziewięciu kategoriach: Biznes, Business Tariff, Ekonomiczne, HRS Deals, Luksusowe i Design, MICE, Najlepszy Serwis, Pałace i Zamki oraz Premiera.

Relaks w klubie fitness i SPA

Spośród 12 polskich hoteli w kategorii „biznes” dwa są Rzeszowa: Hotel Rzeszów w Galerii Rzeszów oraz Blue Diamond. Ten drugi w zasadzie znajduje się blisko Rzeszowa – w Nowej Wsi w gminie Trzebownisko.

O Hotelu Rzeszów organizatorzy napisali, że „wyróżnia się nowoczesnym i ekskluzywnym wystrojem wnętrz”.

„Lokalizacja w centrum miasta i w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych jest kolejnym atutem. Hotel wyposażony jest w wielofunkcyjne sale konferencyjne, będące dobrym miejscem na organizację różnego typu wydarzeń. Po intensywnym dniu można zrelaksować się w hotelowym klubie fitness i SPA” – czytamy na stronie organizatorów plebiscytu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Blue Diamond zaś – zdaniem organizatorów – oferuje gościom nie tylko nowocześnie urządzone, komfortowe pokoje, ale też bogate zaplecze SPA. Hotel powstał w 2011 r., ma dogodną lokalizację – znajduje się w pobliżu lotniska w Jasionce oraz niedaleko centrum Rzeszowa.

„Co zapewnia wygodny dojazd oraz poruszanie się po okolicy podczas pobytu” – uważają organizatorzy.

Hotel Rzeszów został także nominowany w kategorii MICE, czyli idealnego miejsca do spotkań i organizowania konferencji.

Głosowanie do 15 maja

Trzeci rzeszowski hotel, który bierze udział w plebiscycie Hotel Roku 2015, to Hotel Prezydencki (ul. Podwisłocze). Ten został nominowany w kategorii „business tariff”. Organizatorzy, nominując „Prezydencki”, uznali, że to obiekt „o eleganckim wystroju wnętrz, dysponujący dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi”.

„Jest to dobre miejsce na udane spotkania biznesowe. Goście mogą również korzystać z hotelowego SPA” – napisali organizatorzy.

Hotel Roku 2015 mogą wybierać internauci. Głosowanie trwa TUTAJ do 15 maja. Lista laureatów zostanie ogłoszona jeszcze tego samego miesiąca podczas uroczystej gali finałowej.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama