Fot. Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku. Na zdjęciu wypadek w Pantalowicach

Ofiarami są mężczyźni w wieku 22 i 26 lat. Okoliczności wypadków, do których doszło w sobotę i niedzielę, wyjaśniają policjanci. 

Do pierwszej tragedii doszło w sobotę (4 września) przed godz. 18:00 w Pantalowicach w powiecie przeworskim. 22-latek, który kierował motocyklem yamaha, najechał na tył przyczepy ciągnika rolniczego. Młody mężczyzna z powiatu przeworskiego z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

– Mimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł w szpitalu. 70-letni kierujący ciągnikiem był trzeźwy – przekazała kom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

W niedzielę (5 września) doszło do dwóch wypadków, w których zginęli dwaj motocykliści. Ok. 13:00 w poddębickiej Przeczycy motocyklista prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w chodnik, a następnie w barierki mostu. 22-letni motocyklista zginął na miejscu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Do drugiego wypadku doszło ok. 18:00 w Wietlinie w powiecie jarosławskim. Tam 21-letni kierowca opla najechał na tył 26-letniego motocyklisty, zepchnął go z drogi do przydrożnego rowu, a następnie przygniótł autem. – Niestety, życia motocyklisty nie udało się uratować – poinformowała nas w niedzielny wieczór kom. Ewelina Wrona.

Zdjęcie: Facebook.com / OSP Laszki

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama