Zdjęcie: Festiwal Czekolady - WeForm
Reklama

Jesteś fanem czekolady? Chcesz przeżyć magię Świąt Bożego Narodzenia w wyjątkowo słodkim klimacie? Przyjdź na Festiwal Czekolady w Rzeszowie.

Festiwal Czekolady odbędzie się w dniach 16-18 grudnia na Rynku. Będzie jedną z wielu atrakcji tegorocznego Świątecznego Miasteczka w sercu Rzeszowa (3-31 grudnia). 

– Rynek miasta zamieni się w centrum czekolady, która zabierze Was w świat dzieciństwa i słodkich zachwytów. To także czas na świąteczne zakupy i prezenty dla najbliższych – zapowiada Estrada Rzeszowska, współorganizator czekoladowego święta. 

Co znajdziecie na Festiwalu Czekolady? Tabliczki czekolady, praliny, ziarna kakao, owoce w czekoladzie, fontanny z płynną, gorącą czekoladą, a nawet pikantne dania z sosem czekoladowym.

– Znajdziesz tutaj wszystko, o czym tylko marzysz, a nawet więcej! Termin mamy przedświąteczny, dlatego znajdziecie u nas produkty, które doskonale sprawdzą się na małą gwiazdkową niespodziankę –  twierdzi Estrada Rzeszowska. 

Na tych, którzy przyjdą na Rynek, będą czekali manufakturzyści z całej Polski oraz setki czekoladowych produktów, magiczne świąteczne aranżacje, gwiazdkowe prezenty, kolędy na żywo, a to – jak zapowiadają organizatorzy – tylko część atrakcji. 

Na atrakcje mogą liczyć także dzieci: kreatywne warsztaty z czekoladą i masą cukrową. Dzieci będą mogły zrobić własną tabliczkę czekolady i udekorować piernika pod okiem profesjonalistów. Słodkie warsztaty przewidziano również dla dorosłych.

Festiwal Czekolady będzie trwał od piątku do niedzieli (16-18 grudnia), w godzinach 12:00-18:00. 

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama