Rzeszów walczy o 200 tys. zł, główną nagrodę w 3. edycji „Turnieju Miast Zumi 2015”. Internauci mogą głosować do 25 listopada.

„Turnieju Miast Zumi 2015” organizuje serwis internetowy Zumi.pl. Do udziału w rankingu mieszkańców Rzeszowa zaprasza rzeszowski Urząd Miasta. – Głosując na swoją „małą ojczyznę”, wyrażają tym samym dumę ze swojego miasta i lokalny patriotyzm – informuje magistrat.

Trzy miasta, które zajmą najwyższe miejsca w rankingu, otrzymają 99 proc. rabatu na kampanie promocyjne, kolejno: I miejsce – 200 tys. zł, II miejsce – 100 tys. zł, III miejsce – 50 tys. zł.

Działania reklamowe będą prowadzone w serwisach Onet i Zumi. Poza tym miasto, które zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę specjalną – 99 proc. rabatu na kampanię promocyjną w Onecie i Zumi o wartości 50 tys. zł.

Internauci po oddaniu głosu na miasto, które wspierają w Turnieju, będą mogli dodatkowo wziąć udział w krótkiej sondzie i pomóc wybrać miasta, które szczególnie wyróżniają się i zasługują na miano miasta: Aktywnego Biznesowo, Ekologicznego, Przyjaznego Turystom oraz Bezpiecznego.

Po podsumowaniu głosów zwycięskie miasta zostaną nagrodzone w każdej z tych kategorii 99 proc. rabatem na działania reklamowe o wartości 5 tys. zł.

Ponadto internauci mogą uczestniczyć w Konkursie Fotograficznym, w którym można pokazać swoje miasta na zdjęciach. Zwycięskie fotografie zostaną opublikowane na stronie głównej Zumi i będą nową „tapetą” danego miasta.

Głosować na Rzeszów możecie TUTAJ. Aby oddać głos trzeba podać w formularzu adres e-mail oraz kliknąć w link weryfikacyjny przesłany na wskazanego e-maila.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama