Tydzień bez POP Trembeckiego w Rzeszowie. Zarząd Transportu Miejskiego zamyka jeden z punktów obsługi pasażerów na siedem dni. Mieszkańcy muszą korzystać z alternatywnych lokalizacji lub aplikacji mobilnych. Gdzie załatwisz swoje sprawy związane z komunikacją miejską?
Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o czasowym zamknięciu jednego z punktów obsługi. Punkt Obsługi Podróżnego przy ul. Trembeckiego 3 nie będzie działał od 8 do 14 kwietnia. Dotyczy to zarówno pokoju nr 16, gdzie można kupić bilety, jak i kasy windykacyjnej w pokoju nr 12.
Gdzie załatwisz sprawy w czasie zamknięcia POP Trembeckiego?
Mieszkańcy Rzeszowa mogą korzystać z pięciu innych punktów obsługi pasażerów rozmieszczonych w różnych częściach miasta. Punkt przy ul. Towarnickiego 7 działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30. Z kolei POP przy placu Lisa Kuli 20 jest czynny w dni robocze od 10:00 do 19:30, a także w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca od 10:00 do 14:30.
Pasażerowie mogą też skorzystać z punktu przy ul. Targowej 1, który działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. Alternatywą są również punkty w galeriach handlowych – zarówno w Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej 20, jak i w Millenium Hall przy ul. Kopisto 1 można załatwić sprawy od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-17:30.
Alternatywne sposoby zakupu biletów w Rzeszowie
Zarząd Transportu Miejskiego przypomina też o innych możliwościach zakupu biletów, bez konieczności wizyty w punkcie obsługi. Pasażerowie mogą płacić zbliżeniowo bezpośrednio w kasownikach za pomocą karty płatniczej, telefonu czy zegarka.
Do dyspozycji mieszkańców jest też kilka aplikacji mobilnych, które umożliwiają zakup biletu na telefon:
- E-bilet Rzeszów
- SkyCash
- moBILET
- GoPay
- zbiletem.pl
We wszystkich tych aplikacjach można zapłacić kartą płatniczą lub przelewem internetowym.
Czytaj więcej:
Parkingowy horror przy szpitalu. Osoby na wózkach nie mogą wysiąść z autobusów
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.







![Jest śledztwo po tragicznym pożarze w Markowej. Prokuratura wskazuje wstępną przyczynę [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/markowa-pozar-osp-218x150.jpg)

![Tragedia na Podkarpaciu. Kobieta zginęła w pożarze domu jednorodzinnego [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-markowa-1-218x150.jpg)






![Zimowa aktualizacja w PCLA. Co słychać na placu budowy? [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/lll-218x150.jpg)




![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)



![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)







![Najlepsze licea i technika na Podkarpaciu nagrodzone. Na czele szkoły spoza Rzeszowa [RANKING]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/perspektywy2026_fotpolitechnikarzeszowska1-218x150.jpg)


![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)






![Via Carpatia w zimowej aurze. Roboty drogowe na S19 postępują mimo pogody [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/d017ce87-a458-4707-81c8-3b07dbfeaae9-1-218x150.jpg)




