Zdjęcie: Pixabay

Największa impreza w Polsce promująca dietę wegańską zakończy się w Rzeszowie – w niedzielę, 28 maja. Będą niespodzianki i atrakcje. 

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege trwa w wielu miastach od 22 maja. Do promocji diety wegańskiej przyłącza się także rzeszowski Pub Spółdzielczy przy ulicy Fredy 4, który w niedzielę (28 maja) dla swoich gości przygotował mnóstwo niespodzianek i atrakcji. 

Powita was Zespół Pieśni i Tańca „Karpaty”. Daria Wojnar poprowadzi jogę dla początkujących. Pysia Zającówna przygotuje na najmłodszych uczestników zabawy pełne niespodzianek. Barbara Mikulska-Wasil opowie o wpływie diety na nasze samopoczucie.

W konkursie z nagrodami czekan na was m.in. bon na pyszne ciacho wegańskie od Vegano Maniak. Na zakończenie mocny akcent Rock’n’Fitness z Karoliną Majdan-Solecką.

W trakcie spotkania możecie podziwiać piękne warkoczyki w wykonaniu Dredy Dredloki Rzeszów. Kącik plastyczny dla najmłodszych i pyszny wegański poczęstunek przygotuje Zielona Baza. Smaczne wegańskie nowości kupicie z 15-procentową zniżką. 

Wstęp na rzeszowską odsłonę Tygodnia Wege jest bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest grupa Viva Rzeszów. 

17. Tydzień Wege: 

– 15:00 – pokaz tańca w wykonaniu zespołu Karpaty

– 15.30 – joga dla początkujących z Darią Wojnar

– 16.30 – zabawy dla najmłodszych z Pysią Zającówną

– 17.00 – wykład dietetyczki Barbary Mikulskiej-Wasil i wegański jadłospis

– 18.00 – konkurs z nagrodami – do wygrania m.in bon na pyszne ciacho od VeganoManiaka

– 18.30 – zajęcia Rock’n’Fitness Karoliny Majdan-Soleckiej

– 19.30 – pokaz filmu „W-jak wybór”

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama