Reklama

Ponad sto firm zaprezentowało się w trakcie VIII Podkarpackich Targów Ślubnych „Wedding Live”. Podczas weekendu rzeszowską halę „Podpromie” odwiedziło też tysiące osób.

Targi „Wedding Live” to największa tego typu impreza w regionie. Co roku przyciągająca setki firm, nie tylko Podkarpacia, ale i z całej Polski. Studia fotografii, jubilerzy, firmy cateringowe, restauracje, hotele, czy limuzyny i zespoły muzyczne – w ten weekend każdy, kto zajmuje się przygotowaniami do ślubu, obowiązkowo prezentował się na targach. Na targach kompleksową ofertę mogły znaleźć również osoby planujące swój „wielki dzień”. Mogły zaplanować go w najdrobniejszym szczególe, od fotografa, przez hotel czy limuzynę.

Wśród zwiedzających największym powodzeniem cieszył się pokaz mody ślubnej oraz się stoiska z modą ślubną, gdzie można było przymierzyć wymarzoną kreację. Podczas pokazów zaprezentowały się m.in.: Pracownia Sukien Ślubnych Afrodyta, El-Żbik Moda Męska, Centrum Mody Ślubnej Impresja, Vogue Studio oraz Salon Sukien Ślubnych Igar. Dodatkowo duże zainteresowanie miały stoiska proponujące makijaż i fryzury ślubne oraz salony wizażu i stylizacji.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podczas pokazów zwiedzający mieli okazję wygrać, np. podróż poślubną na grecką wyspę Kos, dekoracje kościoła, kupon na suknię ślubną czy do salonu piękności.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama