Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Rzeszów został 18 polskim miastem, w którym można korzystać z aplikacji Uber Easts. Na start przygotowano zniżki o wartości 15 zł na trzy pierwsze zamówienia, umożliwiające zamawianie ulubionych dań z blisko 40 lokali.  

Uber Eats to aplikacja służąca do zamawiania jedzenia z dowozem z lokalnych restauracji. Po ogłoszeniu w październiku br. informacji o uruchomieniu swojej usługi w Gliwicach, Sosnowcu, Szczecinie i Białymstoku, a także w listopadzie – w Zabrzu, do portfolio miast na platformie dołącza Rzeszów.

Od dziś mieszkańcy, a także turyści odwiedzający stolicę Podkarpacia, mogą zamawiać dania z dowozem z prawie 40 restauracji, które są dostępne w aplikacji.

Jak zjeść za 45 złotych nie wydając ani złotówki? Pierwszym krokiem do skorzystania ze specjalnej zniżki o wartości 15 zł na trzy pierwsze zamówienia z Uber Eats jest zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji Uber Eats.

Drugi krok to wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: RZESZOW3X15. Trzeci krok to właściwie formalność – wyszukanie na liście dostępnych restauracji i zamówienia dania. Kody promocyjne obowiązują do 23 stycznia 2020 r.

Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą Uber Eats w sklepie Google Play. Natomiast posiadacze smartfonów z logo jabłuszka pobiorą ją ze sklepu App Store.

– Po cichu liczymy, że nasza platforma stanie się nieodłącznym elementem życia mieszkańców stolicy Podkarpacia. Być może, za pewien czas, Uber Eats stanie się również synonimem miasta i na stałe będzie z nim kojarzony – mówi Jakub Pietraszek, menedżer w Uber Eats Polska.

Menu restauracji serwujących dania w Rzeszowie, z których można je zamawiać przy pomocy Uber Eats, jest bardzo szerokie. Znajdują się w nich m.in. dania tradycyjnej kuchni polskiej, lecz także specjały kuchni amerykańskiej, japońskiej czy włoskiej.

TOP 5 restauracji w Rzeszowie:

1. Rdza – mix kuchni amerykańskiej i włoskiej

2. Pizzeria Vendetta – włoska pizza

3. Hoshi Sushi – kuchnia japońska

4. Curry Me – kuchnia azjatycka inspirowana street foodem. Co tydzień nowe menu

5. Sport’s Bar-B-Q – kuchnia amerykańska

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Rzeszowie obejmuje blisko 40 lokali. W Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła wasze zamówienie.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

W Polsce usługa Uber Eats działa już od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym Uber Eats wystartował, była Warszawa. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: