Szkolne polisy NNW różnią się między sobą ceną i zakresem ochrony. Dla rodziców oznacza to konieczność wyboru: jakie ubezpieczenie dla dziecka kupić? Decyzja nie jest ława, ale w jej podjęciu może pomóc zestawienie najkorzystniejszych ofert w 2021 roku. Ranking polis NNW  przygotowali specjaliści z multiagencji ubezpieczeniowej. Sprawdź, jakie pakiety ubezpieczeń zajęły pierwsze miejsca.

Kilka słów o rankingu ubezpieczeń

Rezygnacja ze szkolnej polisy grupowej na rzecz indywidualnego ubezpieczenia dziecka to dobra decyzja. Niemniej, wiąże się ona z koniecznością sprawdzenia ofert dostępnych na rynku i dokładnego przeanalizowania szczegółów ubezpieczenia. Rodzice, samodzielnie poszukujący oferty NNW dla pociechy mogą więc czuć się nieco zagubieni.

Na rynku dostępnych jest bowiem wiele polis dla uczniów, a warunki każdej z nich są inne. Nie jest trudno się domyślić, że dokładne analizowanie dostępnych wariantów to czasochłonne zadanie. Skrócić czas poszukiwań może skorzystanie z kalkulatora szkolnych NNW.

Porównanie polis dla uczniów, przygotowane przez specjalistów z multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia jest bardzo dokładne i miarodajne. Skupia się ono w głównej mierze na:

  • stosunku ceny do zakresu ochrony i świadczeń,
  • zakresie ochrony i wysokości świadczeń.
Cenowe hity na rynku ubezpieczeń szkolnych

Wielu rodziców, podczas zakupu polisy NNW dla dziecka, skupia się na aspekcie finansowym. Wrzesień jest bowiem miesiącem wzmożonych wydatków, więc opiekunowie nie chcą przepłacać. Ile kosztuje najtańsze ubezpieczenie NNW dla ucznia?

Okazuje się,  że polisę szkolną można nabyć za jedyne 24 zł/rok! Oferta jest prawdziwym cenowym hitem na rynku ubezpieczeń w 2021 roku. W rankingu polis zajmuje pierwsze miejsce. Dodatkowo, jej zakres jest dosyć szeroki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Świadczenie dla dziecka jest bowiem gwarantowane zarówno w przypadku trwałego uszczerbku w wyniku NW, jak i w przypadku ugryzienia przez kleszcza czy pogryzienia przez zwierzę. Atutem jest też uprawianie sportów i treningi w zakresie ochrony. Nieco bardziej rozbudowane polisy można natomiast nabyć za: 33, 39 czy 48 zł/rok. Co ciekawe, za bardzo podobne polisy grupowe w szkołach trzeba zapłacić około 50 złotych.

Jakie polisy NNW dla ucznia znalazły się jeszcze w rankingu?

W rankingu ubezpieczeń szkolnych NNW znalazły się także nieco droższe opcje: pakiet dla młodego sportowca za 92 zł/rok czy też pakiet super za 152 zł/rok. Zainteresować się nimi powinni  przede wszystkim rodzice, których pociecha jest bardzo aktywna. Wyjaśnił to pokrótce jeden ze specjalistów ds. ubezpieczeń w firmy Rydzowski Ubezpieczenia.

Zakup polisy o szerokim zakresie świadczeń to wyraz największej troski o dziecko. Jest to też bardzo zdroworozsądkowe podejście. Zawsze bowiem warto mieć na uwadze ryzyko, z jakim mierzy się uczeń każdego dnia. Rozszerzenia pakietów np. o wyczynowe uprawianie sportów pomoże szybko wrócić dziecku do zdrowia, gdy to ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi podczas jednego z treningów. Świadczenie pokryje bowiem koszty rehabilitacji i pozwoli na zakup niezbędnych wyrobów medycznych.

Gdzie kupić  ubezpieczenie NNW dla dziecka?

Dopasowaną do potrzeb dziecka polisę NNW można obecnie kupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę internetową multiagencji Rydzowski Ubezpieczenia i wybrać jeden z dziewięciu pakietów, zamieszczonych w rankingu ubezpieczeń. Po wypełnieniu danych kolejnym krokiem jest przesłanie formularza i opłata za polisę. Takim sposobem można zaledwie w kilka minut dopełnić wszystkich formalności. A przy okazji zaoszczędzić czas i – w wielu przypadkach – pieniądze.

 

 

Reklama