Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

18-latek z Rzeszowa ukradł z galerii handlowej Millenium Hall przesyłkę kurierską, w której był drogi zegarek. Sprzedał go 22-latkowi. Obaj młodzi mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę przy al. Kopisto. Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży przesyłki kurierskiej, w której był zegarek o wartości niemal 2,5 tys. zł.

– Kamery monitoringu zarejestrowały młodego mężczyznę, który podchodzi do przesyłek i zabiera jedną z nich – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.  

Ustaleniem tożsamości złodzieja zajęli się kryminalni z komisariatu na Nowym Mieście. Dowiedzieli się, że drogi zegarek ma 18-letni mieszkaniec Rzeszowa. Młody mężczyzna chciał go sprzedać, dlatego policjanci sprawdzali miejsca, gdzie mogło dojść do transakcji.

–  Dzień później uzyskali informację, że zegarek kupił 22-letni mieszkaniec Rzeszowa – dodaje Szeląg.

W piątek obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. W trakcie przeszukania mieszkania 22-latka, policjanci odnaleźli skradziony zegarek. Okazało się, że 18-latek sprzedał zegarek 22-latkowi za 150 zł.

Policjanci przedstawili mężczyznom zarzuty. 18-latek odpowie za kradzież, 22-latek za nieumyślne paserstwo. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.