Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny, który w sierpniu br. w Rzeszowie ukradł obywatelce Indii portfel z pieniędzmi. 

Do zdarzenia doszło 17 sierpnia w lokalu przy ul. Grunwaldzkiej pomiędzy godz. 22:00 a 23:00. – Obywatelka Indii zostawiła portfel na ladzie baru – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Nieuwagę kobiety wykorzystał nieznany mężczyzna, który ukradł jej portfel. Było w nim kilkaset złotych. 

Jedna z kamer w lokalu zarejestrowała złodzieja. Policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest mężczyzna w wieku ok. 25 lat. W poniedziałek KMP w Rzeszowie opublikowała zdjęcie poszukiwanego mężczyzny. 

Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt osobisty z prowadzącym postępowanie funkcjonariuszem Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 119. Można też dzwonić na numer 17 858 3664 lub kontaktować się z dyżurnym KMP w Rzeszowie – tel. 997 lub 112.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. No nie rozumiem – incydent byl w sierpniu za chwile minie 4 miesiące i dopiero teraz ktoś sie obudził czy takie jest nagromadzenie kwitów w Policji aby zaisniały temat wskoczył na biurko do realizacji ?
    no faktycznie tempo wyśmienite a moze trzeba zatrudnić z 40 nowych policjantów i zakupic 40 komputerów aby przewalic te tematy –
    a nie jak na poczcie / w banku czy teraz i w szpitalu : pobierz numerek i czekaj
    Oby nie tatka latka na realizacje : Och !

  2. Super. Ostatnio był przypadek mężczyzny sprzed 2 miesięcy a teraz poszukują faceta, który okradł kobietę w sierpniu. Cóż za szybkość w działaniu. Za tydzień informacja że poszukują kobietę, która w maju 2014 roku okradła staruszkę w parku. Brawo.
    Swoją drogą – oby go znaleźli.

Comments are closed.