Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Kolejna prośba o pomoc rzeszowskich policjantów. Tym raz namierzają mężczyznę, który na al. Piłsudskiego w Rzeszowie ukradł rower marki „Kross”.

Postępowanie w tej sprawie, nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową dla miasta Rzeszów, prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieści. Ustalili oni, że nieznany mężczyzna 8 kwietnia br. przy al. Piłsudskiego 44 ukradł rower marki „Kross”. Rower był umieszczony w stojaku, nie był zabezpieczony. 

Złodziej odjechał w kierunku ulicy Krakowskiej. Zarejestrowała go kamera, zamontowana na przystanku autobusowym przy Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim naprzeciwko Galerii Rzeszów.

Policja w poniedziałek opublikowała zdjęcie z nagrania. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska 13, pokój nr 120, lub pod nr. telefonu: 17 858 36 58 albo z sekretariatem komisariatu: 17 858 36 55 lub z dyżurnym komendy miejskiej – nr 112.

Policja prosi także o pomoc w ustaleniu personaliów kobiety, która 26 kwietnia w sklepie Homla w Galerii Rzeszów ukradła kartę bankomatową. Wcześniej zapłaciła nią za zakupy. O poszukiwaniach kobiety możecie przeczytać TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama