Ukrainiec wpadł pod koła lawety. Miał ok. 6 prom. alkoholu w organizmie

2
Reklama

Kompletnie pijany 30-letni obywatel Ukrainy wpadł pod koła lawety i został poważnie ranny. Mężczyzna miał prawie 6 promili alkoholu w organizmie.

 

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 21:00 w Medyce na drodze krajowej nr 28.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 30-letni obywatel Ukrainy szedł od strony przejścia granicznego w kierunku Przemyśla.

– Przechodząc pomiędzy volkswagenem transporterem, a ciągniętą przez niego lawetą, wpadł pod koła lawety. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał urazu nogi, głowy oraz wstrząśnienia mózgu – relacjonuje Marta Fac, rzecznik policji w Przemyślu.

30-latek został poddany w szpitalu badaniu krwi na zawartość alkoholu, gdzie stwierdzono stężenie w wysokości 5,8 promila. Mężczyzna pozostał w szpitalu.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny, wykonali szkic oraz dokumentację fotograficzną. Volkswagenem transporterem kierował 37-letni obywatel Ukrainy. Był trzeźwy. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze Komisariatu Policji w Medyce.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.