30 minut i 3 sekund potrzebował Roman Romanenko z Ukrainy na pokonanie 10-kilometrowego odcinka II Biegu Niepodległości – Rzeszowskiej Dychy. To on zwyciężył w zawodach.

[Not a valid template]

Drugie miejsce zajął Trus Stanley (31 min i 5 s) z Kenii, a trzecie Michał Gąsiorski z Rzeszowa z czasem 33 min i 7 sekund. Czwarty był Kacper Piech z Białej Podlaskiej. W pierwszej dziesiątce był jeszcze jeden rzeszowianin – Dariusz Baj. Zajął 7 miejsce.

W Rzeszowskiej Dysze brało udział prawie 1000 zawodników. Uczestnicy zawodów wystartowali z parkingu Centrum Handlowego „Plaza” przy ulicy Rejtana.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dalej trasa przebiegała: ul. Kopisto, Trasą Zamkową, ul. Kilara, Szopena, Targową, Al. Piłsudskiego, ul. Lisa Kuli, Jagiellońską, Zygmuntowską, Moniuszki, Sokoła, Sobieskiego, Gałęzowskiego, Mickiewicza, Rynek, ul. Słowackiego, Kościuszki, 3 Maja, Lubomirskich, Szopena, Kilara, Trasa Zamkowa, ul. Kopisto, Rejtana.