Autorzy trzech najlepszych pomysłów na innowację w Rzeszowie mają szanse spotkać się z prezydentem Tadeuszem Ferencem. W czwartek(9 października) rozpoczął się konkurs „Z VIP-em na kawę”.

 

Konkurs organizuje działający od kilku miesięcy ogólnopolski serwis na-kawe.net. Pierwszy edycja „Z VIP-em na kawę” odbędzie się w Rzeszowie. Mieszkańcy, którzy przedstawią swoje najciekawsze i najbardziej kreatywne pomysły na innowacje w Rzeszowie mają szansę spotkać się z prezydentem Tadeuszem Ferencem.

Pomysły można zgłaszać od dzisiaj do 26 października w ramach grupy konkursowej (TUTAJ). Autorzy trzech najlepszych pomysłów na innowacje w Rzeszowie zostaną zaproszeni na kawę z Ferencem.

Spotkanie odbędzie się w jednej z rzeszowskich kawiarni 6 listopada, a o jego szczegółach zwycięzcy zostaną poinformowani bezpośrednio przez organizatorów. Laureaci będą mogli porozmawiać z prezydentem Rzeszowa nie tylko o swoich pomysłach dla „stolicy innowacji”, ale również na dowolny temat, w luźnej atmosferze, przy kawie.

Spotkanie będzie mieć charakter nieformalny, a tematy rozmów wybierają sami laureaci. Szczegółowe informacje i zasady akcji „Z VIP-em na kawę” w Rzeszowie znajdują się TUTAJ.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Z VIP-em na kawę”

To cykl spotkań w całej Polsce, które mają na celu umożliwić mieszkańcom poznanie ciekawych i inspirujących osobistości, odgrywających istotną rolę w ich mieście. Szansę na spotkanie ma każda osoba, która odpowie na zadanie konkursowe. Akcja umożliwia mieszkańcom poznanie ciekawych, często trudno osiągalnych osób.

Cykl konkursowy przewiduje spotkania m.in. z lokalnymi politykami, muzykami, sportowcami, ludźmi ze świata biznesu i kultury. A wszystko to w miłej atmosferze, przy filiżance smacznej kawy w klimatycznych kawiarniach w całej Polsce.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama