Reklama

Siedem krzewów konopi indyjskich i ponad kilogram marihuany zabezpieczyli rzeszowscy policjanci. Zatrzymali dwóch braci, którzy są podejrzani o przestępstwa narkotykowe.

[Not a valid template]

 

Nielegalną uprawę konopi indyjskich na terenie podrzeszowskiej gminy Hyżne zlikwidowali kryminalni z rzeszowskiej Komendy Miejskiej Policji. Funkcjonariusze przeszukali dom dwóch braci w wieku 19 i 26 lat, którzy – według policji – zajmowali się uprawą.

W akcji brał udział także policyjny pies wyszkolony do wyszukiwania zapachu narkotyków. – Narkotyki znajdowały się w pokoju zajmowanym przez braci. Część się suszyła, część ukryta była w szafach i w łóżku – informuje Adam Szeląg z rzeszowskiej policji.

Policjanci sprawdzili również teren w pobliżu domu. Tam w zaroślach znaleźli siedem krzewów wysokości nawet do 180 cm każdy. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz roślinny oraz krzewy konopi. Bracia zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Wyjaśnieniem szczegółów procederu zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie. Zatrzymanym mężczyznom przedstawiła zarzuty wytwarzania i posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy konopi innych niż włókniste.

Bracia zostali objęci dozorem policji.

(ram, kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Wielki-sukces
    mafia-rozbita
    świat-uratowany
    mozna-spać-spokojnie
    a-policjanci-będą-teraz-celebrować-zwycięstwo-w-wojnie-z-zielarstwem,-wypijając-na-głowę-po-0,7L-etanolu-40%

Comments are closed.