W środę (19 sierpnia) na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie zaparkuje Bus Krwiodawstwa. Będzie można oddać krew. Do akcji włączają się także żużlowcy.

Bus Krwiodawstwa na stadionie będzie od godz. 8:00 do 12:00. Zbiórkę krwi organizuje Stowarzyszenie Speedway Fans Stal Rzeszów przy współudziale rzeszowskiego klubu.

– Kibice, żużlowcy oraz działacze związani z rzeszowskim sportem żużlowym będą mogli razem pomóc w szlachetnej akcji jaką jest zbiórka krwi dla mieszkańców Rzeszowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji. W zamian otrzymacie dzień wolny od pracy, czekolady oraz pamiątkowe koszulki lub vlepki żużlowe – zachęca Aurelia Kubas ze Stali Rzeszów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Bus Krwiodawstwa na godzinę przyjmuje 20 osób. Można się zapisać TUTAJ, aby nie stać w kolejce. Wśród osób, które wezmą udział w akcji, organizatorzy wybiorą co najmniej 15-20 osób, które dostaną darmową wejściówkę na niedzielny (23 sierpnia, godz. 19:30) mecz PGE Stali Rzeszów ze Stalą Gorzów.

Wakacje to okres, kiedy ilość oddawanej krwi maleje, a zapotrzebowanie na nią wzrasta z powodu zwiększonej liczby wypadków. Krew jest potrzebna codziennie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama