Urocza 10 - najnowsza propozycja mieszkaniowa od NG Development
Reklama

NG Development, deweloper znany z takich osiedli jak Nasz Gaj, Panorama Kwiatkowskiego czy Dzielnica Parkowa, uruchomił trzeci etap realizacji osiedla Urocza 10. Ceny na Uroczej zaczynają się od 7000 zł/mkw za standard deweloperski w przedsprzedaży i obowiązują do końca lutego br.

Urocza 10

Nazwa inwestycji wzięła się od nazwy ulicy, przy której zaprojektowano kameralne budynki osiedla. Ulica Urocza, zlokalizowana jest niedaleko za Agata Meble i osiedlem Nasz Gaj, na Drabiniance, w cichej i spokojnej części miasta. Jest ciekawym miejscem dla osób ceniących sobie spokój, poszukujących relatywnie niskiej zabudowy z szybką komunikacją z centrum miasta.

Dwa pierwsze etapy znalazły już swoich właścicieli. Poniżej prezentujemy jak finalnie  będzie wyglądał etap III inwestycji.

Urocza 10 – czego możemy się spodziewać?

Pierwsze dwa etapy inwestycji zostały już oddane mieszkańcom. Jak zapewnia deweloper, mimo rosnących kosztów budowy, standard trzeciego – ostatniego budynku – zostanie utrzymany. 

W budynku o 4 piętrach zaprojektowano tylko kilka małych mieszkań o powierzchni od 32 – 45 mkw. Głównie metraże to lokale o powierzchni od 65 do 120 mkw. Dla wymagających zaprojektowano cztery dwupoziomowe apartamenty. Można wybierać spośród mieszkań zlokalizowanych na parterze z ogródkami lub na piętrach z balkonami. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji będzie miało tarasy widokowe.

Ceny na Uroczej zaczynają się od 7000 zł/mkw za standard deweloperski. Są oferowane w przedsprzedaży. Ceny obowiązują do końca lutego.

Czy ceny zostaną utrzymane dłużej czy wzrosną? Developer nie jest w stanie tego określić m.in. ze względu na niezwykle dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku materiałów budowlanych. Podobne zjawiska obserwujemy w przypadku kosztów ogólnych działalności.

Galeria przykładowych rzutów mieszkań

Urocza 10 – zalety lokalizacji

Odległości do kilku ważniejszych punktów na mapie w pobliżu inwestycji:

  • 1300 m do żwirowni
  • 1100 m do trasy spacerowej nad Wisłokiem
  • 900 m do obwodnicy Rzeszowa
  • 1200 m do Parku Papieskiego.

Do każdego z tych miejsc można bez większych problemów dojechać samochodem lub wygodnie przejść pieszo szerokimi chodnikami.

Komplet wszystkich informacji znajduje się na stronie inwestycji Urocza10.pl oraz pod numerem infolinii dewelopera: 782 005 005.

ARTYKUŁ PARTNERA

Reklama