Zdjęcie: materiały prasowe

Urszula w tym roku świętuje 40 lat działalności artystycznej. 16 stycznia 2024 roku wystąpi w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.

Urszula może się pochwalić ogromną liczbą przebojów. „Konik na biegunach”, „Na sen” czy „Rysa na szkle” to tylko niektóre z nich. Przy okazji świętowania 40-lecia działalności artystycznej Urszula wyrusza, by zagrać koncerty. Jeden z nich będzie w Rzeszowie. 

Artystka zadebiutowała w 1983 roku albumem studyjnym zatytułowanym jej imieniem, na którym znajdował się m.in. przebój „Dmuchawce, latawce, wiatr”. Przez następne 40 lat piosenkarka eksperymentowała z wieloma stylami muzycznymi.

Za jedną z najsłynniejszych płyt Urszuli uznaje się „Biała drogę” – hardrockową płytę z 1996 roku, na której znajdowały się takie hity jak „Konik na biegunach” czy ballada „Na sen”. Urszula nagrała płytę dwa lata po powrocie z USA, gdzie przebywała od 1990 roku.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W 2023 roku minęło 40 lat od wydania debiutanckiej płyty. – Pomimo upływu lat Urszula nie zwalnia tempa i wciąż zachwyca swoim głosem i wrażliwością twórczą – twierdzi agencja Adria Art, która jest organizatorem koncertu artystki w Filharmonii Podkarpackiej. 

Urszula zagra w Rzeszowie 16 stycznia 2024 roku, o godz. 19:00. Bilety w cenach: 80, 90, 110, 130, 140 i 150 zł, do kupienia na stronie: adria-art.pl

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama