Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi kolejną w tym roku rekrutację dla osób zainteresowanych pracą w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu. Na godzinę można zarobić 7-8 funtów.

Zgodnie ze swoimi zadaniami, wojewódzkie urzędy pracy mogą, w ramach usług EURES, prowadzić proces rekrutacyjny.

– Dotychczasowa współpraca układa się nienagannie, dlatego organizujemy już kolejny w tym roku nabór. – Zainteresowanie brytyjskiego partnera pracownikami z Podkarpacia potwierdza jakość wykonywanej przez nich pracy, a mieszkańcy regionu, który zdecydowali się na pracę w Anglii w pełni zasłużyli sobie na uznanie i dobrą opinię – mówi Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Jedynym wymaganiem dla chętnych jest podstawowa, komunikatywna znajomość języka angielskiego. Mile widziane jest doświadczenie w podobnej pracy. Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie.

Stawka godzinowa za pracę wykonywaną w systemie zmianowym to około 7-8 funtów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mieszkańcy Podkarpacia zainteresowani pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV, w języku polskim lub angielskim, na adres Wojciecha Wosia, doradcy EURES z WUP w Rzeszowie – wwos@wup-rzeszow.pl. Spotkanie informacyjne odbędzie się w czwartek (19 listopada). Wszystkie osoby spełniające warunki zatrudnienia zostaną powiadomione telefonicznie.

Dodatkowe informacje na temat ofert pracy z sieci EURES można uzyskać na stronie WUP w Rzeszowie w zakładce EURES oraz na www.oferty.praca.gov.pl, pod nr tel. 17 850 92 23 lub osobiście w WUP w Rzeszowie przy ul. Lisa Kuli 20.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama