Usiądź za kierownicą pierwszego w historii BMW X2. W sobotę Dzień Otwarty

Na ten moment długo czekali wszyscy miłośnicy aut premium. Będzie to pierwszy pojazd BMW typu Sports Activity Coupé (SAC) w klasie kompaktowej premium, jaki zadebiutuje na polskim rynku! Z tego tytułu w całej Polsce, a więc i w Rzeszowie odbędą się premierowe Dni Otwarte.

 

Nowe BMW X2, zaprezentowane na Paryskim Salonie Samochodowym w zeszłym roku, trafia w końcu nad Wisłę. Dzięki wyjątkowej stylistyce wzbogaci swoją klasę pojazdów o kolejny atrakcyjny model. BMW X2 to atletyczne, czterodrzwiowe coupé serii X.

Nowe BMW X2 zadebiutuje z oszczędnymi silnikami, elementami wyposażenia zapożyczonymi z wyższych serii, najlepszą w klasie łącznością sieciową oraz nowym pakietem M Sport X.

– BMW X2 to buntowniczy i ekstrawertyczny model i jego premiera będzie miała
całkiem inny charakter, niż to bywa w gamie marki BMW – zapowiada Marcin Michalik, marketing manager dealera BMW Auto Premium Rzeszów.

W sobotę 3 marca w salonie BMW w podrzeszowskiej Świlczy (Świlcza 147H) odbędzie się Dzień Otwarty. Na ten dzień już od godz. 8:00 organizatorzy przygotowali dla odwiedzających pełen wachlarz atrakcji.

Przez cały dzień odbywać się będą jazdy testowe premierowym modelem BMW X2, wystawa sztuki nowoczesnej, stanowiska wirtualnej rzeczywistości, pokazy mody premium w casualowym tonie, catering street food, stanowisko profesjonalnego studia tatuażu i atrakcje dla najmłodszych.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dodatkowo wszystkie Panie zostaną potraktowane wyjątkowo z uwagi na zbliżający się Dzień Kobiet. Czekają na nie zabiegi SPA, wystawa biżuterii oraz pokazy mody.

Wstęp na Dzień Otwarty jest bezpłatny, ale każdy, kto dokona rejestracji za pośrednictwem strony  www.bmw-autopremium.pl/bmw-x2, lub osobiście w salonie
w dniu premiery, będzie mógł wziąć udział w konkursach. Do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez dealera Auto Premium oraz partnerów.

– My ze swojej strony wśród zarejestrowanych rozlosujemy trzy nagrody, gdzie główną będzie użyczenie nowego BMW X2 na weekend – zachęca do udziału w imprezie Marcin Michalik.

(maj)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama