Uszkodził klauna przy restauracji McDonald’s. Policja poszukuje sprawcy [ZDJĘCIA]

17
Reklama

Na prawie 6,5 tys. zł szacowane są straty w wyniku zniszczenia figury klauna przy restauracji McDonald’s na al. Powstańców Warszawie w Rzeszowie. Policja opublikowała wizerunek sprawcy. Prosi o pomoc w namierzeniu go. 

 

Dochodzenie w sprawie uszkodzenia figury klauna oraz metalowej ławki przy restauracji McDonald’s prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście. Jak wynika z informacji podanych w poniedziałek przez rzeszowską policję, do zdarzenia doszło 19 kwietnia br. po północy.

– Sprawca, kopiąc i rzucając figurą klauna, spowodował jej uszkodzenia w postaci zarysowań i pęknięć powłoki lakierniczej. Uszkodził również ławkę, do której przymocowana była figura – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Starty, jakie spowodował wandal, oszacowano na blisko 6,5 tys. zł. 

Policjanci ustalili wizerunek sprawcy. To mężczyzna w wieku około 25 lat. Był ubrany w szarą kurtkę dżinsową, czarne spodnie, na sobie miał czarne buty sportowe. Policja twierdzi, że sprawca był wtedy z innymi mężczyznami, którzy są bezpośrednimi świadkami uszkodzenia figury klauna i ławki.

W poniedziałek funkcjonariusze opublikowali zdjęcia mężczyzny, prosząc o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Można się kontaktować osobiście z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30 lub telefonicznie: 17 858 3662, 17 858 3660 albo z dyżurnym komendy: 17 858 3310 lub 112. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

17 KOMENTARZE

 1. Co robiła policja w związku ze zgłoszeniem od 19 kwietnia br. ? Może mi ktoś wytłumaczyć za co ja płacę moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi?

 2. 19 kwietnia? szkoda ze nie opuklikowaluch tych zdjec w 2027 roku….. niw est wstydem prosic o pomoc wstyd to nie myslec sa jednostki policji gdzie po kilku dniach zakazena ryje z monitoringu sa juz w mediach i raz dwa cwel zapuszkowany

 3. Wtedy byłby przestępcą, trochę inny rodzaj głupoty i większy wyrok, jednak rację masz, nie wiadomo co takiemu odwali, psychiatra pierwszy powinien go zbadać, pajac a świr to dwie różne odmiany pustogłowia.

 4. Koleś, załatwiaj papiery i świadków, że byłeś wtedy pijany i po dopalaczach, bo jak to było na trzeźwo to jesteś najgłupszym człowiekiem w Polsce, pajacem bez mózgu na całe życie hahaha;D

 5. Haha chyba pierwszy na świecie człowiek, który będzie miał sprawę w sądzie za pobicie Ronalda McDonalda, urodzony głupek, przegra w sądzie z klaunem. Koleś chyba pobił tę małpę, co skakała po pomniku ;D

 6. młodym przydałoby się zajęcie
  jakaś porządna fizyczna praca
  daliby upust energii a w nocy by spali
  wszyscy byśmy dzięki temu mieli więcej spokoju

  jakieś kopanie rowów, sprzątanie przestrzeni publicznej, podwieszanie sufitów…

Comments are closed.