Uszkodził klauna przy restauracji McDonald’s. Policja poszukuje sprawcy [ZDJĘCIA]

Na prawie 6,5 tys. zł szacowane są straty w wyniku zniszczenia figury klauna przy restauracji McDonald’s na al. Powstańców Warszawie w Rzeszowie. Policja opublikowała wizerunek sprawcy. Prosi o pomoc w namierzeniu go. 

 

Dochodzenie w sprawie uszkodzenia figury klauna oraz metalowej ławki przy restauracji McDonald’s prowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście. Jak wynika z informacji podanych w poniedziałek przez rzeszowską policję, do zdarzenia doszło 19 kwietnia br. po północy.

– Sprawca, kopiąc i rzucając figurą klauna, spowodował jej uszkodzenia w postaci zarysowań i pęknięć powłoki lakierniczej. Uszkodził również ławkę, do której przymocowana była figura – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Starty, jakie spowodował wandal, oszacowano na blisko 6,5 tys. zł. 

Policjanci ustalili wizerunek sprawcy. To mężczyzna w wieku około 25 lat. Był ubrany w szarą kurtkę dżinsową, czarne spodnie, na sobie miał czarne buty sportowe. Policja twierdzi, że sprawca był wtedy z innymi mężczyznami, którzy są bezpośrednimi świadkami uszkodzenia figury klauna i ławki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W poniedziałek funkcjonariusze opublikowali zdjęcia mężczyzny, prosząc o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Można się kontaktować osobiście z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, od poniedziałku do piątku, od 7:30 do 15:30 lub telefonicznie: 17 858 3662, 17 858 3660 albo z dyżurnym komendy: 17 858 3310 lub 112. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama