Ciężarówka ze śmieciami wpadła do rowu przy drodze ekspresowej S19 [FOTO]

250-złotowym mandatem został ukarany 31-letni kierowca DAF-a, który doprowadził do wywrócenia się ciężarówki na rondzie w podrzeszowskiej Świlczy przy wjeździe na drogę ekspresową S19.

 

O zdarzeniu, do którego doszło ok. godz. 13:30 niedaleko salonu BMW, poinformowali nas Czytelnicy Rzeszów News, od których otrzymaliśmy zdjęcia.

Tomasz Drzał z rzeszowskiej policji mówi, że 31-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego, który kierował ciężarowym DAF-em z naczepą wypełnioną śmieciami, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków ruchu.

– Ciężarówka wypadła z drogi na rondzie, stanowiącego wyjazd ze starej „czwórki” na drogę ekspresową S19. Nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy. 31-latek został ukarany mandatem w wysokości 250 zł – relacjonuje sierżant sztabowy Tomasz Drzał.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na rondzie są utrudnienia, ruch odbywała się wahadłowo. Policja przewidywała, że utrudnienia mogą potrwać do godz. 17:00. W tym czasie z rowu wyciągana była ciężarówka, z której wysypały się śmieci. Ładowano je do podstawionych kontenerów. 

Utrudnienia w ruchu zakończyły się ok. 21:30. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama