Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Utrudnienia na podkarpackim odcinku autostrady A4, gdzie we wtorek w Skrzyszowie w powiecie ropoczycko-sędziszowskim doszło do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów, przedłużą się do godz. 20:00. 

Sierż. sztab. Wojciech Tobiasz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, poinformował nas, że do zdarzenia doszło po godz. 14:00 w kierunku Krakowa. 

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca dostawczego pojazdu najechał na stojącego na pasie awaryjnym TIR-a. W rezultacie, na jezdnię wysypał się przewożony TIR-em pellet (jeden z najbardziej ekologicznych materiałów opałowych) – mówi Wojciech Tobiasz. 

Na rozsypany pellet na długości ok. 150 m najechały dwa samochody osobowe: volkswagen i citroen. – W tych autach zostały uszkodzone powłoki lakiernicze i koła. W całym zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Na A4 są utrudnienia, ruch odbywa się lewym pasem – dodaje rzecznik ropczyckiej policji. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policjanci przewidywali, że utrudnienia na autostradzie potrwają do 17:00. Przedłużą się jednak o kilka godzin. Utrudnienia mogą potrwać nawet do 20:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama