Reklama

Pięć osób zostało rannych w trzech wypadkach, do których doszło dzisiaj na podkarpackich drogach. Nie ma już utrudnień w ruchu.

 

[Not a valid template]

W Kozłowie w powiecie dębickim po godz. 9:00 doszło do zderzenia czterech samochodów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renault zatrzymał się by skręcić. Wtedy w jego tył uderzył kierowca skody, w niego uderzył peugeot, a w nich jeszcze volvo. Jedna osoba została ranna. Od godz. 13:20 ruch na drodze relacji Dębica – Mielec odbywa się bez utrudnień.

Przed godz. 10:00 w miejscowości Duńkowice w powiecie jarosławskim kierujący fordem uderzył w renault. Ranna została kobieta kierująca renault. Płynny ruch na drodze relacji Radymno – Korczowa został przywrócony około godz. 13:00.

Około godz. 10:00 w Dynowie  w powiecie rzeszowskim na ul. Zamkowej kierujący fiatem seicento zderzył się czołowo z hyundaiem. Ranni zostali kierowca i pasażerka hyundaia oraz kierujący fiatem. Droga relacji Dynów – Brzozów była zablokowana. Policjanci kierowali samochody na objazdy.

– Miasto stoi, a na ulicach bocznych tworzy się swoisty cyrk. Każdy liczy na siebie – informował pan Krzysztof, Czytelnik Rzeszów News, który poinformował nas o wypadku w Dynowie.

Po godz. 13:00 ruch został przywrócony.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: