Reklama

Od poniedziałku (10 listopada) zmiany w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 9 z drogą wojewódzką nr 869 w Rudnej Małej koło Rzeszowa.

Zmiany są związane z budową drogi lotniskowej. Ruch zostanie poprowadzony objazdem po lewej stronie – jadąc z Mielca w kierunku Rzeszowa.

Aby kierowcom zminimalizować utrudnienia w dalszym ciągu likwidowane będą lewoskręty w rejonie przebudowywanego skrzyżowania drogi krajowej nr 9 z drogą wojewódzką nr 869.

Wprowadzenie nowej tymczasowej organizacji ruchu związane jest z rozpoczęciem robót fundamentowych przy wiadukcie w ciągu DK nr 9. Zmiany będą obowiązywały do wiosny przyszłego roku.

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie przeprasza za utrudnienia i apeluje do kierowców o bezpieczną jazdę zgodnie z tymczasową organizacją ruchu.

Droga wojewódzka nr 869 będzie połączona z istniejącymi drogami krajowymi: nr 9 Radom-Barwinek i nr 19 Kuźnica-Rzeszów, a także linią kolejową L71 Ocice-Rzeszów. Kilka tygodni temu rozpoczął się czwarty z pięciu etapów inwestycji.

Powstanie połączenie drogowe pomiędzy węzłem „Jasionka” na drodze ekspresowej S19 Lublin–Rzeszów, a węzłem Rzeszów Zachodni na autostradzie A4. Roboty mają być zakończone pod koniec listopada przyszłego roku.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.