Zdjęcie: Pixabay

Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy w Rzeszowie wraca do stacjonarnej formuły. Piąta edycja wydarzenia odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 grudnia.

Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy co roku organizuje Rzeszowski Dom Kultury. Cel niezmienny – wsparcie lokalnych przedsiębiorców oraz umilenie mieszkańcom czasu oczekiwania na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

W tym roku organizatorzy wracają do stacjonarnej formuły wydarzenia, ale oferta wystawców zostanie przedstawiona również online. – Podczas kiermaszu będzie można nabyć wyroby rękodzielnicze oraz produkty, które powstały z najwyższą starannością w pracowniach rodzimych rzemieślników – zapewnia Daniel Czarnota z RDK. 

Poza ofertą wystawienniczą, na odwiedzających czekać będzie świąteczny program artystyczny – zaprezentują się uczestnicy zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury oraz grupy folklorystyczne. – W trakcie imprezy nie zabraknie także warsztatów dla dzieci i rodziców, których finałem będzie wspólne przyozdabianie choinki – dodaje Czarnota. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

V Budziwojski Kiermasz Bożonarodzeniowy odbędzie się w niedzielę, 12 grudnia, od godz. 10:00 do 16:00 w RDK filia Budziwój przy ul. Budziwojskiej 194. Kiermasz online z wyrobami i produktami tegorocznych wystawców znajdziecie na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl/kiermasz.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama