Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Vavamuffin
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza pełnoletnie osoby do włączenia się w organizację trzeciej edycji imprezy „Reggae Nad Wisłokiem”. Organizatorzy poszukują osób ambitnych i kreatywnych, które zyskają możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zakresie organizacji, promocji i obsługi technicznej dużych imprez kulturalno-rozrywkowych.

„Reggae Nad Wisłokiem” to wydarzenie kulturalne wybrane przez mieszkańców Rzeszowa spośród pięciu propozycji w projekcie pod nazwą „Wybierz imprezę na 5-lecie Rzeszowskiego Domu Kultury”. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 14 czerwca 2015 roku. Wielotysięczna publiczność oraz pozytywny odbiór sprawiły, że „Reggae Nad Wisłokiem” błyskawicznie stało się jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez cyklicznych na Podkarpaciu.

Tegoroczna edycja, której gwiazdą będzie warszawska grupa Vavamuffin, odbędzie się 3 czerwca na rzeszowskich bulwarach.

Rzeszowski Dom Kultury chce ponownie zaangażować mieszkańców i zaprasza zainteresowane osoby do włączenia się w organizację trzeciej edycji imprezy. Poszukiwane są osoby z pasją, pełne zapału oraz nieszablonowych pomysłów, które będą miały okazję dołączyć do jednej z trzech sekcji: organizacyjnej, promocyjnej i technicznej.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 24 marca. Karta zgłoszenia wolontariusza jest dostępna do pobrania na www.rdk.rzeszow.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: