Zdjęcie: Kamil Hołenko / Materiały zespołu Vyspa

Vyspa zagra w piątek 14 czerwca koncert inauguracyjny w studio nagraniowym Estrada Studio – to nowa propozycja Estrady Rzeszowskiej i Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.

Koncert Vyspy zainauguruje działalność zmodernizowanego studia nagraniowego Estrada Studio. To kontynuacja projektu „Studio Dźwięków Pogranicza”. W Estrada Studio zostanie zorganizowany konkurs dla młodych talentów, w którym będzie można wygrać 20 godzin studyjnych na sesje nagraniowe z realizatorem. Szczegóły konkursu będą znane wkrótce.

Estrada Rzeszowska i działający w niej Rzeszowski Inkubator Kultury tego lata zapraszają na niezwykłe, muzyczne podróże. – Nasze studio i Letni Ogródek Kulturalny zamienią się przestrzeń do kameralnych koncertów, podczas których zaprezentują się młode i obiecujące zespoły polskiej sceny muzycznej – zapowiada Artur Kawa z Estrady Rzeszowskiej. 

W piątek 14 czerwca odbędzie się inauguracyjny koncert. Wystąpi Vyspa, elektroniczny duet z Poznania. Identyfikują ich przestrzenne brzmienia synthów, gitary naładowane pogłosami, energetyczne refreny. Vyspa stara się wyciągać i łączyć na swój własny sposób wszystkie składowe tego, co ich zdaniem, jest najpiękniejsze w muzyce.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Bezpłatne zaproszenia można odbierać do dnia koncertu w siedzibie Estrady Rzeszowskiej (ulica Jagiellońska 24) w godzinach pracy instytucji. Na jedną osobę przysługują maksymalnie dwa zaproszenia. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność odbioru. Koncert Vyspy rozpocznie się o 18:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama