Zdjęcie: materiały kabaretu Neo-Nówka

Już 18 czerwca Neo-Nówka, najpopularniejszy kabaret w Polsce, zaprezentuje w Rzeszowie swój program w ramach trasy koncertowej pt. „20-lecie na BIS”.

Neo-Nówka wystąpi w hali Podpromie, początek o godz. 20:00. Artyści świętować będą swój okrągły jubileusz, który okazał  się takim sukcesem, że trzeba go powtórzyć. Grupa wybrała na 2022 rok kilka miast, w których po raz ostatni pojawi się okazja, by świętować 20-lecie najpopularniejszego kabaretu w Polsce. Jednym z nich jest Rzeszów.

– Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było – zapowiadają organizatorzy.

I obiecują, że 20-lecie kabaretu Neo-Nówka zaskoczy widza nie tylko formą tekstową, ale również rozmachem przedsięwzięcia. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna mają być na najwyższym poziomie. – Ten występ zapamiętacie na bardzo długo – zapewniają organizatorzy. Jubileuszowy koncert ma być w iście „neonówkowym” stylu. 

– Bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości – deklarują artyści. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. – Jeszcze nie byliście na takich urodzinach – twierdzą organizatorzy. Bilety do kupienia na kupbilecik.pl, ebilet.pl i biletyna.pl.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mieliśmy dla Was dwa podwójne zaproszenia na występ Neo-Nówki w Rzeszowie. Aby je zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: jaki jest skład kabaretu? Na odpowiedzi czekaliśmy do niedzieli (5 czerwca), do godz. 20:00. Prawidłowa odpowiedź to: Roman Żurek, Radosław Bielecki, Michał Gawliński. 

Podwójne zaproszenia trafiają do Aleksandry Jarosz i Magdaleny Walczyk. Laureaci zostali poinformowani. Gratulujemy! 

Zdjęcie: materiały organizatorów

(pl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama