Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Nie w czerwcu, a we wrześniu – to właśnie wtedy odbędzie się tegoroczna 10. edycja Europejskiego Stadionu Kultury. Termin imprezy zmieniła epidemia koronawirusa.

W czwartek przed godz. 15:00 Estrada Rzeszowska poinformowała, że planowany na 26-28 czerwca „Europejski Stadion Kultury. Wschód Kultury” nie odbędzie się w planowanym terminie. 

„W związku z występującą w Polsce i na świecie zagrażającą życiu i zdrowiu sytuacją epidemiologiczną informujemy, że tegoroczna edycja festiwalu Wschód Kultury Europejski Stadion Kultury nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 26-28 czerwca” – poinformowała na Facebooku Estrada Rzeszowska.

Jest też dobra wiadomość. To, że ESK nie odbędzie się w czerwcu, nie oznacza, że nie odbędzie się w ogóle. Organizatorzy festiwalu podali nowy termin imprezy. „Festiwal zostaje przełożony na 11-13 września” – informuje Estrada.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W tym roku odbędzie się 10. jubileuszowa edycja festiwalu. Od 2013 roku ESK odbywał się w ramach festiwalu Wschód Kultury, integrującego środowiska artystyczne miast Polski Wschodniej (Rzeszów, Lublin i Białystok) i artystów krajów Partnerstwa Wschodniego – Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Ukrainy.

(jg)

redakcj@rzeszow-news.pl

Reklama