Zdjęcie: Materiały prasowe

50 firm z Polski, a także z zagranicy będzie się wystawiało podczas Podkarpackich Targów Pracy, które odbędą się w najbliższy czwartek 14 lutego w rzeszowskiej hali Podpromie. 

Targi rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają do 16:00. Organizuje je Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Studenci, absolwenci rzeszowskich uczelni oraz wszystkie inne osoby poszukujące zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki będą miały okazję zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi specjalnie na targi przez 50 firm z naszego regionu.

Wśród wystawców nie zabraknie także firm z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic i Opola oraz zagranicznych firm z USA i Niemiec. Zainteresowani będą mieli duży wybór, swoje oferty przedstawią firmy m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej, usługowej oraz agencje zatrudnienia.

Jest bardzo duże zróżnicowanie, jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów. Każdy znajdzie coś dla siebie – zachęca Ewa Podgórska, kierownik Biura Karier WSIiZ.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Listę wystawców możecie sprawdzić na stronie www.targipracy.rzeszow.pl. Udział w targach jest bezpłatny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama