Reklama

W czwartek (10 kwietnia) od godz. 10 do 17 w rzeszowskiej hali Podpromie odbędą się Podkarpackie Targi Pracy, organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wstęp bezpłatny.

Podkarpackie Targi Pracy organizowane są co roku z myślą o wszystkich osobach poszukujących pracy lub chcących zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli środowiska pracodawców oraz osób poszukujących pracy ma umożliwić skuteczniejszą wymianę informacji i w efekcie polepszyć sytuację zatrudnienia mieszkańców naszego regionu.

– Podkarpackie Targi Pracy organizowane są w ramach projektu „WSIZ: Wiedza – Staże – Informacja – Zatrudnienie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Są to największe tego typu targi w regionie. Uczelnia organizuje je głównie z myślą o studentach i absolwentach rzeszowskich szkół wyższych, ale także o innych osobach poszukujących zatrudnienia w różnorodnych sektorach gospodarki – informuje Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

Podczas ostatniej edycji zaprezentowały się m.in. firmy z branży produkcyjnej, informatycznej, finansowej, turystycznej, gastronomicznej, medycznej, ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej oraz agencje zatrudnienia. Lista przedsiębiorców, którzy zgłosili się tej edycji targów znajduje się w zakładce Wystawcy. Honorowy patronat nad Podkarpackimi Targami Pracy objął Minister Pracy i Polityki Społecznej oraz prezydent Rzeszowa.

Podczas trwania Targów zaproszone firmy będą oferować miejsca pracy. W targach zaprezentuje się 70 wystawców.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.