Zdjęcie: Pixabay.com
Reklama

Czy wyobrażasz sobie spotkanie z pracodawcą, dla którego twoja niepełnosprawnych nie ma znaczenia? Przekonaj się o tym na giełdzie pracy. 

Giełda pracy dla osób z niepełnosprawnościami odbędzie się w Rzeszowie w czwartek (1 grudnia), w sali kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Grunwaldzkiej 15, od godziny 10:00 do 14:00. 

Giełdę organizują Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Ma to związek ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Osób Niepełnosprawnych (3 grudnia).  

Tego dnia na całym świecie promowane są prawa niepełnosprawnych, a praca jest dla nich szansą na rozwijanie się. Giełdy pracy odbędą się w wielu polskich miastach, m.in. w Rzeszowie. To okazja do poznania aktualnych ofert pracy w przedsiębiorstwach. 

– Wielką zaletą giełdy jest możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu osób poszukujących pracy, praktyki lub stażu z pracodawcami w warunkach mniej formalnych niż podczas standardowej rozmowy kwalifikacyjnej – zachęca FAZON. 

Zainteresowanie udziałem w rzeszowskiej giełdzie pracy wyraziło wiele firm oraz pięć instytucji z Rzeszowa. Organizatorzy proszą, by odwiedzający giełdę wzięli ze sobą CV. Osoby poszukujące pracy zostaną także zarejestrowane w bazie FAZON-u. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama