Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Czy kiedykolwiek próbowaliście się przebrać za jedzenie? Jeśli nie, macie to szansę zrobić w czwartek (12 lipca) w ramach kolejnego nightskatingu w Rzeszowie.

ALEKSANDRA WOJNAROWSKA

Nightskating to nocny przejazd na rolkach ulicami Rzeszowa. Rzeszowskie Stowarzyszenie Rolkowe organizuje te spotkania już od trzech lat, a zainteresowanych wciąż przybywa. Celem przejazdów jest przede wszystkim popularyzowanie rolkarstwa i wrotkarstwa, jako sportu dla każdego, niezależnie od wieku.

W czwartek (12 lipca) rolkarze po raz czwarty w tym roku przejadą ulicami Rzeszowa. Jak zwykle organizatorzy przygotowali dla uczestników konkurs na najlepsze przebranie. Tym razem tematyką jest jedzenie. Najkreatywniejsze stroje zostaną wynagrodzone.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Ci, którzy chcą się zmierzyć z 15-kilometrową trasą na rolkach, koniecznie powinni zjawić się o godz. 20:30 na górnym poziomie parkingu Podpromie, by wspólnie z rolkarzami wystartować o 21:00.

Trasa przejazdu obejmuje ulice: ul. Kilara – ul. Szopena – ul. Targowa – ul. Głowackiego – ul. Fredry – ul. Grottgera – ul. Jabłońskiego – ul. Czarnieckiego – ul. Chłopickiego – ul. Reymonta – ul. Stanisława Augusta – ul. Krakowska – Parking górny Galerii Nowy Świat – zjazd z parkingu przy Parku Sybiraków – ul. Ofiar Katynia – al. Wyzwolenia – ul. Lubelska – ul. Rzecha – ul. Ciepłownicza – ul. Siemieńskiego – ul. Kochanowskiego – ul. Konopnickiej – ul. Reymonta – ul. Jałowego – al. Cieplińskiego – ul. Lisa-Kuli – pl. Śreniawitów – ul. Kilara.

Nightskating to nie tylko przejazd w niesamowitej atmosferze z muzyką i w towarzystwie pasjonatów rolek, ale także możliwość zobaczenia Rzeszowa nocą z perspektywy zarezerwowanej dla kierowców. Udział w nightskatingu jest bezpłatny.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama