Fot. Teatr Maska. Na zdjęciu premiera spektaklu "Wystarczy być" w Teatrze Maska.

Po kilku miesiącach pracy w sieci Teatr Maska w Rzeszowie „odmraża” scenę. Właśnie zaczęły się próby do spektaklu „Alicja w Krainie Czarów. Potwierdzono też datę pierwszego spektaklu z udziałem publiczności – to niedziela, 21 czerwca.

O tym, że rzeszowska kultura powoli wraca do życia sprzed epidemii, pisaliśmy TUTAJ. Teraz padają konkrety. 21 czerwca  o godz. 16:30 Maska wystawi „Wystarczy być” w reż. Radosława Kasiukiewicza. Sprzedaż biletów na dużą scenę ruszy już wkrótce. Będzie możliwa tylko na stronie internetowej teatru.

„Wystarczy być” to spektakl dla najmłodszych widzów. Opowiada on historię wiewiórki, mrówki i słonia, którzy próbują zmierzyć się ze swoimi pragnieniami i dowiedzieć się, co jest w życiu najważniejsze.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Co ciekawe, zanim Maska zagra na żywo, zaoferuje swoim wielbicielom szereg atrakcji. 5 czerwca o 10:00 na Facebooku i YouTubie teatru wystartują warsztaty dykcyjne Kamili Olszewskiej. A dzień później rozpocznie się rekrutacja online do grupy warsztatowej „Młodzi w sieci“ którą poprowadzi Natalia Koza.

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama