W Millenium Hall pękła szklana witryna. “Szyba poszła w drobny mak”

12
Reklama

Drugie niecodzienne zdarzenie w ostatnich miesiącach na terenie rzeszowskich galerii handlowych. We wtorek po południu znów pękła szyba, tym razem w Millenium Hall.

 

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16:00 na drugim poziomie Millenium Hall naprzeciwko Punktu Obsługi Mieszkańców. Za witryną stały meble z wystawki Ikea. “Szyba poszła w drobny mak sama od siebie”  – napisała do nas pani Wioletta, Czytelniczka Rzeszów News, która była świadkiem zdarzenia.

“Szklana witryna “strzeliła”, zrobił się straszny huk i na ziemię wypadła rozbita witryna wielkości ok. 4 m na 6 m” – opisuje nasza Czytelniczka. 

Na miejscu zdarzenia pojawiła się obsługa galerii i ekipa sprzątająca. Obok witryny rozstawiono barierki z taśmami, żeby nikt nie podchodził. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja nie była wzywana.

To już drugie takie zdarzenie w rzeszowskich galeriach handlowych w ostatnich miesiącach. W kwietniu w centrum Plaza także pękła szyba. Odłamki szkła spadły na półrocznego chłopca, którego w wózku przewoziła matka, przechodząca obok witryny. Dziecko doznało niegroźnych obrażeń. Tę sprawę policja umorzyła.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

12 KOMENTARZE

  1. To nie zwykły duch… To Belzebub! Sam widziałem jak wychodził chwilę przed tym zdarzeniem z kibla. Pewnie był na tzw. Dwójeczce bo smród się za nim ciągnął niemiłosierny.

  2. W takim obiekcie szyby powinny być dodafkowo foliowane i to z dwuch stron i kilkoma warstwami tu jak widać tego nie zrobiono ze względu na duże koszty takich szyb więc nie ma sie co dziwić że mamy co mamy
    Bo jak widać zawsze liczy sie kasa ; O !

  3. Czy szyby i w ogóle cała galeria zostały właściwie poświęcone przez proboszcza z pobliskiej parafii? Poza tym, czy myślicie, że takie poświęcenie działa na wieczność? Co pewien czas należny odnawiać.
    Wyraźnie ktoś próbował przyoszczędzić i teraz są efekty 😉

Comments are closed.