Zdjęcie: materiały prasowe

W oryginalnym miejscu odbędzie się niedzielny (17 lipca) koncert Asi Nawojskiej – w Parku im. Władysława Szafera w Rzeszowie.

Na bezpłatny koncert Asi Nawojskiej zaprasza Rzeszowski Dom Kultury. Koncert na osiedlu Słocina rozpocznie się o godz. 19:00. To kolejny kameralny koncert na rzeszowskich osiedlach, ich cykl RDK rozpoczął w ubiegłym roku, tego lata postanowił go kontynuować. 

– Nadchodzący koncert kameralny zostanie zorganizowany w najoryginalniejszym do tej pory miejscu – półwysep przy stawie w Parku im. Władysława Szafera w Rzeszowie – zapowiada Daniel Czarnota z RDK. 

W koncercie mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Rzeszowa. Asia Nawojska to pianistka, wokalistka, aranżerka, laureatka ogólnopolskich festiwali oraz autorka wszystkiego, co prezentuje na scenie. Inspiruje się muzyką klasyczną, alternatywną, indie popem i folkiem.

W 2018 r. Asia Nawojska debiutowała mini-albumem „Kwiaty do domu”. Występuje solowo wraz z pianinem lub jako trio obok wiolonczeli oraz skrzypiec. Do tej pory pojawiała się m.in. na SLOT Art Festiwalu, Kmina is Real, Lato na Fortach, Kraków Culture Summer.

Ponadto, artystka supportowała Mikromusic i Kwiat Jabłoni, jak również śpiewała w duecie z Ralphem Kaminskim oraz w trio z Renatą Przemyk.

(ram)

redakca@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama