Zdjęcie: SHOOTIT

Kolejna porcja filmowych niespodzianek w nowej odsłonie Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, część 5 – w niedzielę, 24 marca, w kinie Helios przy alei Warszawy 14 w Rzeszowie.

„Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek, która wraz z grupą przyjaciół pracuje pod czujnym okiem Tophama Hatta, zwanego „Grubym Kontrolerem”. Pociągi dbają, aby wszystko na stacji przebiegało sprawnie. Dzięki pracowitości i staranności Tomek może z dumą nosić numer 1 na boku.

Helios w niedzielę, 24 marca, zaprezentuje zestaw bajek: „Owcze nocowanie”, „Kłopoty w tunelu”, „Zagadka zaginionego dźwigu”, „Misja niezbyt tajna”, „Piotrusiowe walentynki” i „Walentynkowe serca”. Bajki potrwają 65 minut.

Motywem przewodnim niedzielnego spotkania będą najbardziej znane na świecie klocki. Firma Świat Klocków przygotuje dla dzieci: makiety, roboty i stoliczki z klockami. W sali kinowej dzieci poznają historię powstania firmy produkującej klocki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Zwariowane zabawy i animacje zapewnią animatorzy z Mini Brain Academy. Będzie również profesjonalne malowanie twarzy oraz skręcane baloniki. Każde dziecko będzie mogło bezpłatnie wziąć udział w losowaniu lizaków w magicznej maszynie Chupa Chups.

Atrakcje w holu kina będą w godzinach 9:45-10:30.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama