Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza mieszkańców powyżej 60. roku życia  na Potańcówkę Miejską dla Seniorów, która odbędzie się w niedzielę (16 września) na rzeszowskich bulwarach.

Impreza jest częścią akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”, która trwać będzie do 30 września br. Głównym celem akcji jest zachęcenie osób w wieku 60+ do aktywnego stylu życia i rozwijania swoich pasji.

Wśród wielu zaplanowanych na wrzesień wydarzeń znajdą się także liczne inicjatywy Rzeszowskiego Domu Kultury, w tym plenerowa Potańcówka Miejska dla Seniorów. Odbędzie się plenerowa zabawa taneczna przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej.

– Dla uczestników zostaną ponadto przygotowane dodatkowe atrakcje w postaci stoisk z potrawami regionalnymi, konkursów z nagrodami i wspólnego śpiewania. Dobrą zabawę dla wszystkich uczestników zapewni zespół Braciaki – poinformował Daniel Czarnota z RDK. 

Potańcówka odbędzie się w niedzielę (16 września) na rzeszowskich bulwarach. Zabawa rozpocznie się o godzinie 17:00. Wstęp bezpłatny. Zabawie patronuje Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa. 

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: