Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Na utrudnienia w ruchu i zmienione trasy przejazdu miejskich autobusów muszą się przygotować kierowcy i pasażerowie. W niedzielę (2 września) odbędzie się Rzeszów Business Run 2018.

Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie w niedzielę od ok. 9:30 do ok. 14:00 zamknięte będą m.in. ulice Targowa i Szopena. W tych godzinach zmieniona będzie trasa kilku linii miejskich autobusów. 

5 – od Lubelska do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Matysówki do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.

6 – od Ustrzycka do Krakowska/Sportowa trasą bez zmian, następnie Piłsudskiego 
U. Marszałkowski – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. 
Od Słocińska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego do Piłsudskiego U. Marszałkowski i dalej trasą bez zmian.

7 – Pl. Kilińskiego – Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Powrót z Siedlisk do  Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Wojewódzki do Dworca PKP.

10 – od Bł. Karoliny do Mochnackiego trasą bez zmian, następnie Lisa Kuli – Kilarado Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Łukasiewicza do Kopisto trasą bez zmian, następnie Kilara do Mochnackiego i dalej trasą bez zmian

12 – od Trembeckiego do Bardowskiego trasą bez zmian następnie Pl. Wolności – Cieplińskiego – Lisa Kulido Hetmańska i dalej trasą bez zmian.  Od Budziwojska do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa – Kuli – Cieplińskiego – Piłsudskiego U. Wojewódzki – Bardowskiego do Żółkiewskiego i dalej trasą bez zmian.

13 – od Wita Stwosza do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli do Hetmańska i dalej trasą bez zmian. Od Lwowska  do Hetmańska trasą bez zmian, następnie Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

31 – od Lubelska do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli – Kilara do Podwisłocze i dalej trasą bez zmian. Od Sikorskiego do Kopisto trasą bez zmian, następnie Kilara – Lisa-Kuli – Cieplińskiego do Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

37 – od Trembeckiego do Marszałkowska trasą bez zmian, następnie Cieplińskiego – Lisa Kuli do ul. Hetmańskiej i dalej trasą bez zmian. Od Hermanowej do Hetmańskiej trasą bez zmian następnie Lisa-Kuli – Cieplińskieg odo Marszałkowska i dalej trasą bez zmian.

Na trasie objazdów obowiązują wszystkie przystanki.

Rzeszów Business Run 2018 jest częścią Poland Business Run, największej w kraju charytatywnej sztafety, która pieniądze z zapisów przekazuje na pomoc osobom z niepełnosprawnością ruchową. 

5-osobowe zespoły z Podkarpacia pobiegną dla potrzebującego specjalnego sportowego wózka Łukasza Brudka oraz cierpiącej na stwardnienie rozsiane Marii Bułatek. Dystans, który musi pokonać jeden zawodnik, to 3,5 km.

Zawodnicy ruszą z rzeszowskiego Rynku o godzinie 10:30. Trasę biegu poprowadzono ul. Słowackiego, Dymnickiego, 3 Maja i al. Lubomirskich, dalej ul. Szopena, przez Olszynki, a następnie bulwarem wzdłuż Wisłoka i dookoła Cmentarza Starego al. Piłsudskiego, ul. Targową i Naruszewicza. Powrót na Rynek ulicami Kreczmera, Targową i Mickiewicza.

Rzeszów Business Run 2018 patronuje Rzeszów News.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

  1. Masz rację!Wiec jutro w sklepie nie kupisz niczego ale za to pobiegniesz do magazynów spożywczych to od razu zrobisz zapas żarcia na 10 lat…Idiota.Dać debilowi kalkulator to telewizor będzie chciał włączyć

  2. Ciekawe czy pisał byś to samo jak byś miał dojechać z jednego końca na drugi w zimie i przy zablokowanym ruchu bo jest jakaś impreza tego typu. Swoją drogą niech statystycznie 1 osoba na 10 będzie zainteresowana tym wydarzeniem.. dlaczego ignorować te 9 osób? bo tej jednej się tak widzi? Bądźmy wyrozumiali..

  3. Dlaczego nie orgranizuje się tego na obrzeżach miasta, tylko rozwala się cały ruch w centrum? Rozumiem że w niedziele jest mniejszy ruch, ale sporo ludzi jednak pracuje i musi do pracy dojechać.

Comments are closed.