Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News
Reklama

Policjanci ostrzegają: w najbliższą niedzielę w Rzeszowie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Niektóre ulice będą zamknięte.

Ma to związek z drugą edycją Rzeszów Business Run, w którym weźmie udział 470 zawodników. Biegacze wystartują o godz. 10:30 z rzeszowskiego Rynku. 

Dalej pobiegną ulicami: Słowackiego, Dymnickiego, 3 Maja, Lubomirskich, Szopena, Olszynki, bulwarami nad Wisłokiem, Piłsudskiego (jednym pasem ruchu “pod prąd”), Targową, Naruszewicza, Kreczmera, Mickiewicza do Rynku, gdzie będzie meta. 

Od godz. 10:00 do 14:00 ulice zaznaczone pogrubionym tekstem będą całkowicie wyłączone z ruchu, a pozostałe częściowo zamknięte. Utrudnienia potrwają do 14:00. Trasa zostanie zabezpieczona barierkami i taśmami zabezpieczającymi.

Pierwsze utrudnienia związane z rozkładaniem elementów zabezpieczających trasę, ale nie wymagające zamknięcia ulic, mogą pojawić się już od 6:00. Po zakończeniu biegów, do 15:00, zabezpieczenia powinny zostać usunięte.

Na czas Rzeszów Business Run zmieni się też rozkład jazdy na siedmiu liniach miejskiej komunikacji. Autobusy, obsługiwane przez MPK, będą jeździły objazdami. Szczegóły TUTAJ.

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: