Zdjęcie: Bartek Hałat / koncert Ralpha w Bielsku-Białej

Scena w fosie Zamku Lubomirskich w Rzeszowie jest już gotowa. W niedzielę (24 lipca) wieczorem (godz. 20:00) wystąpi Ralph Kaminski. 

Rzeszowska edycja Letnich Brzmień, to cztery koncerty, które zainauguruje Ralph Kaminski. To artysta pochodzący z Jasła, wykształcony na gdańskiej Akademii Muzycznej i Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Jest wokalistą, autorem tekstów, kompozytorem, reżyserem i producentem swoich albumów i teledysków. Wymyśla też scenografie i oryginalne kostiumy.

W połowie maja opublikował swój najnowszy singiel, który jest zapowiedzią kolejne ery jego twórczości. „Bal u Rafała” można obejrzeć na YouTubie Ralpha Kaminskiego i poniżej.

Na kolejnych koncertach Letnich Brzmień w Rzeszowie zagrają: 28 lipca zagra Sobel29 lipca – Zalewski, a 31 lipca – Kwiat Jabłoni.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wciąż można kupić bilety i karnety. Są na stronie letniebrzmienia.pl. Na koncerty Sobla ceny zaczynają się od 89 zł, pozostałych artystów od 99 zł. Karnety (3 koncerty do wyboru) są od 279 zł. Festiwalowi patronuje Rzeszów News.

Letnie Brzmienia to cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu w całej Polsce. W 13 miastach wystąpi 22 artystów.

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama