Dorota Zawadzka, telewizyjna Superniania, będzie gościem specjalnym Dnia Mamy w rzeszowskiej Plazie. W niedzielę odbędą się bezpłatne warsztaty dotyczące m.in. skutecznego zarządzania czasem pracującego rodzica oraz jak zdobyć i utrzymać autorytet.

Bezpłatne warsztaty z Dorotą Zawadzką odbędą się w atrium rzeszowskiej Plazy. „Superniania” spotka się z rodzicami w godzinach od 15:00 do 17:00. Warsztaty dotyczyć będą m.in. skutecznego zarządzania czasem przez pracujących rodziców oraz tego, jak zdobyć i utrzymać autorytet.

Tematami spotkania będą także: „Kochające Dzieci – Zapracowani Rodzice” (z elementami psychologii relacji i zarządzania czasem dla pracowników) oraz „Moja Rodzina – Moja Firma. Nie musisz wybierać”. Warsztaty są bezpłatne i uczestniczyć w nich mogą wszyscy zainteresowani rodzice.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dorota Zawadzka najbardziej znana jest z telewizyjnego programu „Superniania”. Na co dzień prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu efektywnego zarządzania czasem we wszystkich aspektach życia. W autorskich wystąpieniach przekazuje wiedzę, która pozwala poprawić relacje w różnych aspektach. Popularyzuje także wiedzę z zakresu wychowania i psychologii rozwojowej w ramach wykładów i szkoleń dla nauczycieli wszystkich typów szkół oraz rodziców.

Dodatkowo podczas Dnia Mamy w Plazie przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych. W niedzielę w godzinach od 12:00 do 18:00 dla dzieci odbędą się m.in. zabawy z animatorami, zajęcia plastyczne, konkursy z nagrodami oraz malowanie buziek. Animatorzy będą czekać na dzieci na parterze galerii.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama